LGD „Silne Biłgorajskie” na otwarciu sezonu turystycznego w Biłgoraju

LGD „Silne Biłgorajskie” miało przyjemność uczestniczyć w otwarciu sezonu turystycznego BIŁGORAJ GO! LUBELSKIE FLOW! nad zalewem Bojary w Biłgoraju 17.05.2026 r.  Zaprezentowaliśmy swoje stanowisko, działalność oraz inicjatywy wspierające rozwój naszego regionu.
Cieszymy się, że mogliśmy spotkać się z tak wieloma mieszkańcami, gośćmi oraz sympatykami lokalnej turystyki.
Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stanowisko. Jeśli nie udało Wam się spotkać z nami podczas wydarzenia- nic straconego 😊Zapraszamy do biura LGD, gdzie chętnie opowiemy o naszej działalności, możliwościach wsparcia oraz odpowiemy na Wasze pytania.
Dziękujemy organizatorom za możliwość prezentacji LGD „Silne Biłgorajskie”.
Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!
Przejdź do treści